İnsan iletişim kuran  sosyal bir varlıktır. İlişkilerimiz , hayatımızı , psikolojimizi,  ve bakış açımızı  etkileyen önemli  bir özelliğe sahiptir. Bu  yüzden yaşadığımız ilişkilerin durumu,  kalitesi, içeriği  bazen bizleri depresyona iterken  bazen de en mutlu anları yaşamamıza neden olabilmektedir.

İletişim ve İlişki Yönetimi eğitimi özel hayatta iletişimi güçlendirmek, sağlıklı ve verimli ilişkiler kurmak konusunda beceriler kazandırmak, öncelikle kendimizi ve sonrasında başkalarını daha iyi tanımak, empatik yaklaşım sağlayabilmek ve kendimizi en iyi şekilde ifade edebilmek üzere tasarlanmıştır. Bu eğitim katılımcılara hayatımızda önümüze çıkan engelleri nasıl aşacağınızı ,algının iletişimi nasıl etkilediğini, empatik yaklaşımın yollarını, ve doğru iletişimi nasıl kuracaklarını ve bu sayede sorunlarla başa çıkma ve ikna etme yöntemlerini göstermektedir.

İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimi özel hayatta iletişimi yönetebilmek,  güçlendirmek konusunda beceriler kazandırmak. Öncelikle kendimizi ve sonrasında başkalarını daha iyi tanımak , sağlıklı ve verimli ilişkiler kurmak ,  empati yapabilmek , kendimizi en iyi şekilde ifade edebilmek için  tasarlanmıştır.

Bu eğitime başlamadan önce bilmeniz gerekenler !

 1. Gerçekten Değişim İstiyor musunuz? Kendinize ilk önce bunu sormalı ve gerçeği kabul etmelisiniz.
 2. Motive olmaya hazır mısınız?
 3. Konfor alanınızın dışına çıkıp gereğinde değişime ayak uydurabilecek misiniz?
 4. Her türlü iyi veya kötü geri bildirim almaya açık mısınız?
 5. Kendinize yatırım yapmaya istekli misiniz?

BU EĞİTİM SİZE NE KAZANDIRACAK?

1-Etkin ve Hızlı Trans Becerileri

Kendinizi çok hızlı ve etkili bir şekilde trans haline geçirmeyi öğreneceksiniz. Transtayken eğitimde öğreneceğiniz teknikleri kullanarak birçok istenmeyen alışkanlıklardan kurtulmuş olacaksınız.

2-Bilinçaltı Temizleme teknikleri

Geçmişte yaşadığınız travmalar veya olumsuz tecrübeleri unutup hayatınıza yeni bir sayfa açacaksınız.

3-Özgüven

Özgüven zamanla geliştirilibilen bir özelliktir. Kendinize güvendiğin zaman yapamadığınız iş yoktur! İçinizdeki mucizeleri birlikte keşfediyoruz ve yeni hayatınıza yön veriyoruz.

4-Kişisel Gelişim

Bilinçaltı kodlaması sayesinde değişik telkinleri ve egzersizleri kullanarak kişisel gelişiminize çok büyük bir katkıda bulunacaksınız.

5-Fobilerden ve Takıntılardan kurtulacaksınız.

Tüm korkuların sebepleri bilinçaltımızda yatar. Eğitimizde korkuların sebepleri bulup hepsinden teker teker kurtulmuş olacaksınız ve onun yerine istediğiniz bir özellik hayatınıza eklemiş olacaksınız.

6-Enerji transferi

Düşüncelerimizin gücü tartışılmaz. Bu eğitimde düşüncelerimizi doğru yönde kullanmayı ve istediklerinzi elde etmek için kullanmayı öğreneceksiniz.

Bu eğitime kimler katılmalı?

 • Geçmişte yaşadığı tüm acılardan arınıp yeni bir başlangıç yapmak isteyenler;
 • Hayatını kontrol altına alıp korkulardan ve ön yargılardan kurtulmak isteyenler;
 • Hipnozu bir meslek olarak edinip hem iç huzura kavuşup hem para kazanmak isteyenler;
 • Halihazırda Reiki, Theta Healing, Access Bars benzeri kişisel gelişim, spiritualizm, ezoteri ve psikoloji alt tabanlı meslekler yapanlar,
 • Bu mesleklerde daha başarılı olmak, yaptığınız işlerde level atlamak, daha yüksek bilinç ve farkındalığa sahip olmak istiyorsanız,
 • Beden – zihin – ruh üçlüsünü dengelemeyi,
 • Korku ve blokajlarınızdan kurtulmayı,
 • Derin meditativ ve trans haline girmeyi,
 • Depresyondan kurtulmayı,
 • Refah seviyenizi yükseltmeyi öğrenecek ve uzmanlık alanınızı geliştirmek istiyorsanız, bu eğitim tam size göre.

Bu Eğitime Katılmak ve Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz

Bana Ulaşabilirsiniz.

Tel: 0505-4504712

drburcu.beingwell@gmail.com